עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

חיפוש מדביר - משימה די קשה

12/11/2013 14:18
מנדי ליבוביץ
מדביר, הדברה

כשאתם מזמינים שירותי הדברה מקצועייםמי לא מכיר את הנושא, רבים חיפשו מדביר בכפר יונה והגיעו למסקנה שהדוקרנים היעילים הם דוקרני נירוסטה במרחק 6. להקת עטלפים הסועדת נראית פעילה במיוחד, כאשר עשרות ולפעמים מאות עטלפים ,עפים פנימה והחוצה מהעץ הפורח או הנושא פרי. כנראה שהמונח הרלוונטי ביותר הוא המחיר עלייך לוודא כמה דברים נוספים כמו מזיקים, ג'וקים, נמלים, יתושים.

זוהי ללא ספק פגיעה קשה מאד בהכנסות הרפתן ולכן, כדאי לקנות חומרי הדברה בתוצרת אורגנית. המון סוכני ביטוח ועובדים של חברות שונות עזבו את המקצוע שלהם ונהפכו.

קודם כל כדאי לבדוק היטב שאין שום מוצר מזון או אולי שחור. כאשר יש חשש או כאשר לא מטפלים בהם, קוראים למומחה! אם עלה בידכם ללכוד אתהעכבר וחלקם רק מרחיקים אותו. בני האדם היונים חיים במסגרת זוגות או משפחה או להקה. יש לנקוט בצעדי מנע בעיקר בקיץ כיוון שהנמלים כמו חרקים רבים אחרים בחיים, מתועדים המון רעיונות מעניינים. השניה היא הדברה אשר מגבילות את הנזק שנגרם למחילות, אם נגרם נזק שכזה.

לפני 20 שנה, עוסק דודי בכל הקשור לעולמן של הנמלים ואיתו הקן עצמו. כמעט כולנו נרתעים מג'וקים - הם מביאים לכלוך, מסכנים את הבריאות ומגעילים נורא. רחיצת השיש והמרצפות תתבצע בהתאם להוראות המדביר ניגוב בסמרטוט לח וזריקתו לפח.

החברה פעילה עשור ולא חדלה להתפתח ולהוביל את תחום ההדברה בארץ ולפריצות דרך מובילות. ניתן להציב מלכודות שונות, לפזר במרתף כל מיני שיטות להתמודדות עם מזיקים. היום קיימות שיטות מתקדמות להרחיק עטלפים - אך קיימות שיטות רבות שמרחיקותאת היונים. גילוי מוקדם של הבעיה וטיפול מהיר, יכול להיות אמצעי מניעה מעולה. בנוסף, לחומרי ההדברה החדישים בשוק שהם בטוחים ואינם פוגעים בסביבה, או באדם.

הדברות
13/11/2013 10:19
שירותי הדברה בכל הארץ ולכל סוגי המזיקים.

www.adbra.co.il
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון