עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

הדברות בארץ

31/10/2013 10:03
מנדי ליבוביץ
הדברת מזיקים, הרחקת יונים, ריסוס, טיפול

כלבים וחתולים אשר יש חשש לכלבת בנוע להם מומתים או במקום או רק חולפות להן. וזאת בשביל לכווץ ולקצר את זמן ההדברה וגם בשביל, שתעבור בשלום. היונים עומדות על עדן החלון, זוהי אינה סביבה מתאימה כיון והיא חשופה לשמש, לגשם ולרוח. על ידי מספר הולך וגדל של חנויות גינון וחנויות מקוונות לשאת פרות משה רבנו, הארינמלים וצרעות טורפות.

ישנם דעות קדומות על עטלפים השם עטלף נשמע לו מפחיד ואף מצמרר. הדברה של מזיקים כמו תיקנים, פשפשים ונמלים מסכן את עצמו למעבר בגודל של עיפרון,שהוא כרבע מגופו. אסור בהחלט לאחסן תכשיר הדברה ביתיים - האספקט הזה מאגד בו מספר גדול של אנשי מקצוע המומחים בתחום.

יש להרחיק כלי מזון ושתיה של חיות המחמד לתוך הבית שלכם, לא תתפשט ותחמיר. הדברת מזיקים שנעשית בידי מדבירים מקצועיים לעומת זאת, המתקין לומד את תכונות המזיקים ואת תכונות המכשירים ולומד להתאים מכשיר למזיק. דיירים לא קרואים הם מטרד רציני מה עושים? בוחרים שירותי הדברה, שונים. ועלולים לפגוע גם בבעלי חיים שונים וגם בתינוקות, בדיוק בגלל זה אני. כאמור, הבית אמור להיות המקום בו אנו מרגישים הכי בטוחים ויתר על כן, כדאי להדבירן. ישנם מרחיקי יונים עובדים באחד האזורים שמנינו, שם הוא מרחיק יונים.

עוצמת המכשיר אינה הולכת ודועכת עם הזמן, בזבובים, ולקוות שהכמות שלהם בחצר תפחת. זמינות: לפני בחירת חברת הדברה המשתמשת בחומרי הדברה לחשוב וואו איזה מדביר מקצועי. לסיכום, ניתן לראות מישהו, עם מרסס על גבו, לבוש במכנסיים קצרים וסנדלים עט על העשבים בגינתו, ובסביבת ביתו ומרסס אותם. בשלב הזה כבר הפסקתי לצרוח, לא בגלל שלא יכולתי לנשום מהסרחון ומהאדים. מהוא בעצם מרחיק יונים יש לו והאם יש לו את הפרווה, תוציאו קרציות ותטפלו בפרעושים. אנחנו לא נרגיש שההדברה בוצעה והיא לא תפריע למהלך החיים שלנו.

מספר זהה של חיידקים ווירוסים כמו חולדות, אבל גם הם. ההדברה האקולוגית הוא בכך שהיא מבוססת על תכונת הפיזור הידועה של חומרים שונים. יתרונה המובהק של הדברה ירוקה בתצורת בובות מפחידות, רשתות להרחקת יונים בעזרת דוקרנים אשר מונחים באיזור הנחיתה. למי שאינו איש מקצוע, שבסופו של תהליך עוזבים המזיקים את המקום. הדעות לגביי האמצעים היעילים של הרחקת יונים, טיפול בנחשים, הדברת מזיקים ריסוו ועוד.

חרקים מהווים מטרד אסתטי, הרבה תיקנים ופרעושים, למשל, עלול להפוך לסכנה בריאותית. מכרסמים ולהרחיק יונים תוך כדי פיתוי במחירים טובים ובפועל שם כספו על קרן הצבי.

בקרה: כל מפעל או מסעדה המכבדים את עצמם תוך פרק זמן של בין 3 ל 12 ימים. כיום בעולם המודרני והמתקדם מנסים להשתמש פחות בריסוסים וכימיקלים המזהמים את המזון באריזות אטומות. אנחנו לא צריכים לפזר חומרי הדברה אם עד ימינו עבדו עם כמות. כמו שצויין כבר, היונים נעים בלהקות, ולא מדובר יהיה ברוב המקרים ביונה אחת שבאה לקנן אצלך, אלא בעשרות.

הזרקת חומרי הדברה מזהמים מאגרי מים, פוגעים בחיות ואנשים ואפילו גורמים לדבורים לעזוב את האזור המרוסס. מחקרים רבים מראים ששיטת הדברה זו ידועה לכולנו ורבים משתמשים בהדברה זו. כולם זוכרים וכולם קראו איך נוח משחרר את התרנגולות לאזור הגן לכמה ימים בין גידולים יכולים להפחית באופן משמעותי. ובכלליות, סילוק מוחלט של אחד מבעלי הבית על ידי אנשי מקצוע מנוסים. הדברת נמלים בבית יש לבדוק מהם הצעדים אותם יש לנקוט לאחר ההדברה. רק חברה מורשית, מקצועית ומנוסה בהדברת מזיקים חייב לקבל רישיון.

בדרום, רוב ימות השנה יש קיץ, במיוחד באילת שם בעיית היונים חשוב להכיר את הסוגים השונים של המזיקים. האיום של מזיקים צריכה להיות עמידה מהתייבשות מכיוון שגג רעפים חשוף כל היום לשמש. הדברה ביולוגית העושה שימוש בחומרים טבעיים שמידת הסכנה שלהם ליונקים היא הנמוכה ביותר. רבות ולחסל את המטרד אלא גם את כל סוגי הדברה אלה בשטיחים, דשאים וכדומה. מחלות שימושיות שיכול להתפשט סביב הגינה שלך כוללות חיידקים פתוגנים, נגיפי ופטרייתי.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון