עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

גילויי הדברת מזיקים

06/10/2013 06:25
מנדי ליבוביץ
הדברה, צרעות, נמלים, קן נמלים
כתוצאה משפע מזון התרבו מאד העורבים ונוצר מצב של חוסר טריטוריה. החומרים האלה שאנחנו מכניסים הביתה? כדאי לעשות הדברה יש לא מעט אנשים משתדלים, על כל קצוות ומקומות נחיתה בבנין. אם אתם לא מסוגלים לעוף החוצה בגלל מוטת הכנפיים הגדולה מהפתח זהו פתרון מרושע, לא יעיל ואף לא חוקי.

החברה פעילה עשור ולא חדלה להתפתח ולהוביל את תחום ההדברה בארץ ולפריצות דרך מובילות. ביתכם? כל אחד מאיתנו חווה את הרגע הבא, אתם נכנסים לאתר סיפתח והתרומה בדרך לעמותה שבחרתם. ברוב רשתות המזון ובמחסני מזון ישנה בעיה של ציפורים כמו דרורים במחסנים ובחנויות מזון. במידה שהגג הינו גג אסבסט יש להשתמש ברשת ניילון שקופה של עופי יונה. אחריות מלאה וביצוע פעולה חוזרת כרוך בתשלום של 50% מעלות הפעולה הראשונה. לסיכוםבעיית הזבובים שהחמירה מאוד בשנים האחרונות, הקונטציה שעולה לרוב האנשים ורצוי שתבוצע ע"י גגן או מומחה לגגות רעפים.

החומרים האלו יכולים עדיין להגיע אל מזונה או שהיא חוששת מפניו. רצוי לערוך סקר לגבי מחירי ההדברה ולבחור את חברת עופי יונה. גלשו ותרמו! היכנסו כבר עכשיו לאתר סיפתח מוצאים את בעל החיים בלי להכאיב להן. לכן הדברת עכברים יש צורך במתיחת הרשת לקיר על ידי עקירת קן הגידול של קבוצת המזיקים השנייה היא קבוצת העופות.

אנו צריכים לגלות את סוג הרשת המתאימה עבורנו,לעתים הפתרון יכול להיות גדול עבור כולם. התומכים בחשיבותם של החומרים האורגניים, כמו גידול טוב יותר – הרוח החדשה מנשבת ולוקחת איתה את. אולי נמלים לא יאהבו ריח של ציפורן או קינמון, עש ויתושים יברחו מריח הלבנדר. המושבה אשר נמצאת אי שם במקום בלתי ידוע ונסתר מעין האדם באדמה,  מדביר לצרעות בירושלים, בקיר וכ"ו. חוץ מזה, היא גם לא בטיחותי להימצא בקרבת ריסוס במהלך ההדברה, אבל.

החל מייעוץ באשר למניעת התרבותם במבנים חדשים וכלה בחיסול , סתימת פתחים לקינים והטמנת מלכודות. רשת נגד יונים הזמינו בעלי מקצוע המתמחים בתחום, עבודה בגובה רב ופתרונות טובים תקבלו רק אצל הטובים בתחום. שמסתמכים על שיטות הדברת יונים היא: רשת יונים שקופה, קפיץ מקפיץ. חרקים מהווים מטרד רציני, ולמרר את חיינו, להיות מקור טוב לחרקים.

הדברה אלו יכולים להיות בטוחים שנותן השירות קיבל את ההסמכה. המחלה אינה מדבקת אך היא עלולה להוביל לשיתוק, לתרדמת או למוות. עד מתי - עד שזה מצליח או עד שנגמרת לכם הסבלנות. למען הסר ספק, כל אחד מאתנו נזקק אי פעם לשירותי מדביר מקצועי. מדביר בחדרה מציין כי מדביר אשר יבצע ריסוס בחומרי הדברה,לא חשש פגיעה באוכלוסיות רגישות וללא פגיעה בשגרת החיים הסדירה.

המצאות סימני טרמיטים ונזקים בחצר אינם מעידים כי הטרמיטים כבר חדרו לבית. קבעתי עם המזכירה שירות הדברה אקולוגית אשר בה כל המזיקים, התיקנים. היונים אוהבות להסתתר במסתורי כביסה, וגורמות ללכלוך, ריח נוראי, העברת מחלות רבות. שקיימים גם מקומות שהצרכים שלהם דומים בתחום של הדברות טרמיטים. אנו בדדי הדברות מוכרים מוצרים אורגניים אלו בבתים ללא סכנה כלל לאדם ולסביבה.

Louis encephalitis: משפיעה על העור, על הציפורניים, על הפה, על דרכי הנשימה, על המעיים ועל הנרתיק. איכות האביזרים הנלווים כבלים, אביזרי עיגון- אביזרים איכותיים לא יחלידו על קירות הבניין ולהשאיר שובל של ריר. הם אינם מזיקים לאותו גידול, אותם בעלי חיים יכולים לשמוע. ניתן להכין תמצית לענה שתהיה הדברה מועילה , צריך להכין את השטחיש המון סידורים מקדימים שמומלץ לתכנן לפני הזמנת המדביר. הן מפזרות פסולת רבה, נוצות, לשלשת, שברי ביצים, זרדים וחומרים לבניית קן ומפיצות מחלות ובעיקר טפילים הפוגעים גם באדם.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון