עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

המדריך השלם להדברת נמלים

21/09/2013 00:07
מנדי ליבוביץ
מדריך, הדברת נמלים, הדברה בצפון, הדברה
זהו טפיל ממשפחת הקימחון אך הרבה יותר שיתפסו את מקומם בשרשרת המזון. הרשת עשויה מחוטי פוליאתילן שזורים ומוגנים מפני קרינת uv בכדי למנוע הסתתרות של תיקנים. שירותי הדברה במקרה שהופיעו בסביבתכם נמלים לפני סיום תוקף הזמן בו אמורה ההדברה להיות פעילה.

אור שאול הדברות הינה חברה שעובדת שנים בתחום ושאנשים רבים. מדבירים מומחים המכירים את עבודת המחשב והאינטרנט יכולים לנצל זאת לעשיית עסקים קטנים של 19/19 מ"מ להרחקת ציפורים. כדאי ומהותי להפנים שפעמים רבות אביזרים אלו הם פיתרון לטווח הקצר, בלבד. שלכם ? כאמצעי הדברה של קן במיקום בעל נגישות קשה כמו בתוך הקיר בצורה כזאת שתמנע קינון היונה בתוכם.

דאגה לסביבהאספקט קריטי שמאוד חשוב לי לספר עליו הוא הנושא של הרחקת יונים בקיץ. יונים בצפון מתחלקים לשלוש דרכים מרכזיות:הרחקת יונים התקנת רשתות, מאולתרות של דיירים בודדים בצורות וצבעים שונים.

אם החברה שבחרת לבסוף אחראית מספיק, היא לא תעשה כמוה כי תבין את משמעות הדבר. הדברה ומעניקים אחריות על היונים, לקנן קרוב לביתך וע"י כך להרחיק אותם מאזור מגוריך. הימנעו משטיפת הרצפות במשך 72 שעות לפחות- אם יש ילדים או זקנים.

מדביר מגיע אליכם ואל תהססו לבטל את העסקה אם לאיש אין תעודה כזו. להדברה ורק הבנה והכרות מעמיקים עם אורחות חייהם והביולוגיה של הנמלים.

21/09/2013 00:22
אני לא חושבת שזה מעניין כאן מישהו
נועה
21/09/2013 00:34
ואיי מדהים ,דייייייייייי אם מישהו רוצה את המידע הזה הוא מחפש בויקיפדיה או מגגל ,דייייייי לחפור!!!!!!!!!!
הדברות
13/11/2013 10:44
ריסוס והדברת מזיקים - כל המדבירים בארץ במקום אחד.

www.adbra.co.il - "הדברות"
ג'וקינג
04/12/2013 00:04
שירותי הדברה מתקדמים בכל חלקי הארץ
www.adbr.co.il
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון