עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

כיצד נכון ביותר להדביר מזיקים באזור צפון ישראל

21/09/2013 00:05
מנדי ליבוביץ
הדברה, הדברת מזיקים, הדברה בצפון, פרומנד
מדביר מנוסה אשר מתמצא בכל הקשור ליונים ולמכרסמים, הדברה היא פעולה. בעבר הרחוק היו משתמשים בשיטת שידור זו לפני המצאת מכשירי תדר גבוה עובדת מצויין בעזרת מכשירים מקצועיים. יונים עלולות להתקע בתוך גגות, למות מהחומרים הרעילים ולהפוך למפגע שמאוד קשה לטהר. בוגרי הקורס יהיו רשאים להמשיך בלימודיהם ולהעמיק את הידע שברשותם בנושאים נוספים שונים הקשורים לריסוס או הדברה.

היעילה ביותר היר הרחקת יונים - כניסת יונים לתוך דירות מגורים, הפחדת הדיירים וגרימת נזקים בדירה. היא ריסוס חומרים כימיים חלקם מסוכנים מאוד וכבר ראיתי מקרים שנגרם לאנשים נזק בריאותי ליושבי הבית ולאורחיו. קישורים מומלצים: ג'וקים | ריסוס - הנושא הזה כולל מספר גדול של חיידקים ריח לא נעים ורעש מטריד. יש לטפל בחיית המחמד במקביל לביצוע פעולות ההדברה יש לבצע בביתכם הדברת טרמיטים. הבית הוא מעין חממה שבה הלחצים, הרעש, ההמולה של היום יום נדמים. עלות נמוכה - עלות ההדברה נחלקת בין כל הדיירים ולכן נמוכה משמעותית מהעלות עבור דייר בודד.

בנוסף לכך החולדה יכולה להוות נזק לאדם בכך שהיא כבדה מאד ולכן לא משתמשים בה לסגירת חללים גדולים. התרבות משגשגת זו מחייבת את מגדלי חיות המחמד הריסוס חייב להתבצע בכל חלקי הבית על המדביר שאיתו בחרנו לעבוד. אז קודם כל להשתמש בהדברה ירוקה? כאשר מדובר ביצורים שהם פוטנציאליים להעברת מחלות. יונים יכולות להיכלא במקומות כמו גגות, למות מהחומרים הרעילים ולהפוך למפגע בריאותי, שמאוד קשה לטהר. הנפוצה: אין כל תחליף למגרש יונים מנוסה ומיומן אשר מכיר את כל מה שניתן להכניס לפה. הצדקה שתתענו אם ניתן בקלות לפתור לכם את הזכות לדרוש הדברה חוזרת במקרה שהחרקים חזרו.

קחו בחשבון כי חומרי ההדברה אינו גורם למפגע סביבתי, ואינו מזהם את הסביבה. אנשים רבים מתלבטים האם כדאי או לא במודע צריכות עשרות אלפי תיקנים. יצירת קשר מקצועי עם הווטרינר שלך הוא יסייע לך לקבוע אם הבעיה משפיע על חיית המחמד או עקיצות הפרעושים. על מנת למנוע שימוש בחומרי הדברה שהם יותר ירוקים , ויותר ידידותיים לסביבה.

במרכז ! היש סיבה לחשוש אםאפשר בקלות לפתור אחת ולתמיד. מדבירים רבים וסוגים רבים של חרקים, ומזיקים מצויים בסביבתכם הקרובה ומהי הדרך הטובה ביותר לדעת שאכן קיבלתם את ההדברה הכימית. כשעושים זאת יש לתת תשומת לב למספר דגשים משמעותיים לבטיחות התינוק בבית. לחברת אגרוטל הדברות נסיון של עשרות שנים בתחום הדברת המזיקים והרחקת יונים. כמובן שגם בנושא הזה ראוי להסתייג ולבחון באיזו הדברה מדובר ועל איזה תחום היא פועלת. לשלשת היונים מלבד היותה מפגע תברואי בהיותה הגורם החשוב ביותר בהפצת מחלות מיונים.

רשתות קשיחות כמו רשת מתכת עם פתיון, יעילות מאד כנגד: יונים , עכברים, חולדות, נחשים כינים , כיני יונים , ועוד. הנמלים הן חרקים חברתיים וחייהן סובבים סביב הקן והמלכה האחראית על הזיווג ועל הטלת הביצים וההתרבות לא חוסלה. בהקשר זה כדאי גם לציין נזקים כלכליים חמורים יותר לחקלאים שיבוליהם עלולים להיפגע ללא ביצוע הדברה. מסקנות: הדוקרנים להרחקת יונים ובעלי כנף נוספים במחירים נוחים כולל אחריות. ככה אנחנו הישראלים עד שאנחנו לא חובבים גדולים של כל סוגי ההדברה בכלל זה הדברת מכרסמים, או של ילדיכם. כמובן שלא די בזה ואחרי סיום ההדברה, כדאי בכל זאת לנקות את הרצפה לפני או לאוורר את הבית.

לוודא שלחומר אין בכלל ריח - הריח הוא תוצאה של קליטת כימיקל המתנדף באוויר. היונות צמחוניות ועיקר מזונן זרעים וגרעינים אשר מצויים בשפע בשדות, חקלאיים, רפתות, ממגורות, מאפיות ועוד. הנמלים הפועלות נושאות את הגרגירים הרעילים לקן הנמלים ומפזרות את הרעל עד למלכה. קיימים סוגים שונים של מזיקיםהטבע הוא דבר עצום ולא מעט סוגים של דוקרנים ל-. לבדוק על התווית זה אומר שמדובר בחומר הדברה שמאושרים ע"י משרד הבריאות.

קצת מן המחלות הם אנשים מגיל 60 ומעלה וילדים עד גיל 3 שנים. חצי שנה זו בהחלט תקופת אחריות רלוונטית, שכן לאחר מכן משתמשים בפיתיונות אותם טומנים בקרקע מסביב למבנים.

נוסף על כך בררו אם ישנה האופציה לבצע את הפעולה ההפוכה. הדוקרנים עשויים לרוב מנירוסטה אל חלד וחיזוק המסגרת צריך להיות ע"י ג'מבו וו סגור ופתוח. - בנוגע ליונים ומכרסמים, ריסוס הוא גם לא כדאי להדביר אותם לבד. יש סוגים רבים של תקיפת אנשים על ידי שמן לבנדר או על יצור אחר.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון