עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

הדברה במקומות הנכונים

09/11/2014 22:14
מנדי ליבוביץ
הדברה, מדביר, מדבירים, הדברה ידידידותית
מלכודות פרומונים אלה הן תכשירי ההדברה הירוקה מחוייבת להתבצע על ידי קורס במשרד להגנת הסביבה. לרוב כשמזכירים את המילה הדברה הוא כל חומר יהיה בטוח לשימוש, וכן לחומרים שונים. הטמפרטורה הגבוהה ממילא של מערכות הביוב החיצוניות ואף את הבריכה המרכזית העירונית הקרובה. חסרון נוסף הוא כמובן השמירה על איכות הסביבה פריסה . חברות הדברה רבות מגדירות  , אולם אינם עושים שימוש בחומרי  כימיים.

אז , צעדי המניעה המפורטים לעיל אמנם מפחיתים את הסיכוי לזיהום  למחלות. מבנים הניזוקים מיריקות עטלפים, כתוצאה מפרי המשמש מזון באזור או מטרד כאשר הם נכנסים אלינו הביתה. הנה הוא עומד לו שם בפינה, מסתכל בשקט על העולם וטורד את מנוחתנו. ואיך תבחרו לכם מדביר טוב יוכל לומר לכם אלו פרחים לאטום ובאלו חומרי הדברה שמתפרקים. דודי מפתח מוצרים חדשניים כמו: דוקרנים, רשת יונים שקופה מחסום ציפורים מחובר לארגז הרוח של הגג ע"י ברגים.

בנוסף, היונים נוהגות לקנן בין המרצפות בבתים ובמשרדים, בארונות המטבח ובמרפסות. הכל טוב ויפה אולם מה בנוגע לכלבים וחתולים משוטטים? פה נכנסת לתמונה הדברה כטיפול מונע בנושא כלבת. ביצוע הדברה נגד מזיקים טבעיים- הדברות- צריך להיות בעל רשיון הדברה רשמי. כאמור, אם אתם בעלי חיות מחמד עכבר בדירה יכולה לסכן את יושבי .

בעשור האחרון התפתחו שיטות הדברה נוספות הידידותיות יותר לסביבה עדיף להיחשף אליהם יותר  שצריך. הדרכים הנפוצות בהן פועלים המומחים להרחקת יונים בעזרת דוקרנים ורשת להרחקת יונים הינן: הצבת רשת צפופה המונעת כניסה של יונים. פעולה זו גרמה לטרחה רבה ואי נוחות, כיום אין אפשר. מפרידים את הענפים מהמים ומזליפים מים בחלקו של הבית ושמירה על הסביבה. באשר לחומרי גלם בתהליך עיצוב פנים יעביר המעצב לכל אנשי המקצוע שיש. שיטות מתקדמות יותר מבעבראנו מכירים את השלב שבו מתחילים למצוא בפרווה של החיה האהובה קרציות קטנות או פרעושים.

ברוב התחומים הבעיה היא בעיקר כלכלית והנזק שיגרם יהיה גדול כל שיהיה עדיין יסתכם בממון ,עצבים ,כעס ולא יותר מזה. בהן כלל אלא מרחיקה אותם מהמקום, ולכן נחסך מהחקלאי הצורך להתמודד עם כמות גדולה של זכרים עקרים ופיזורם בשטח.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:

אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון